• WiFi

WiFi

Na našej škole majú študenti možnosť pripojiť sa vlastnými notebookmi do WiFi siete školy prostredníctvom štyroch prístupových bodov. Sieť je vybudovaná v rámci projektu "Wifi na školách" spoločnosťou Slovak Telekom a.s. Tieto prístupové body sa nachádzajú na prízemí školy, na prvom poschodí a na druhom poschodí.

Nakoľko je škola pripojená do slovenskej akademickej siete SANET, je nutné mať aj evidenciu používateľov bezdrôtového pripojenia. Ak sa chcete prihlásiť ako používateľ bezdrôtovej siete je nutné dvakrát vyplniť, vytlačiť a podpísať dohodu o využívaní školskej bezdrôtovej siete. Túto dohodu prineste Mgr. Pantlíkovej alebo Mgr. Petrovi Zacharovi. Po doručení bude študentovi vytvorené užívateľské konto s prístupom, ktoré obdrží po dohode u pána Ing. Stanislava Jačišina alebo u pána Mgr. Petra Zachara.

Používatelia sú povinní sledovať oznamy na internetovej stránke školy http://sos-podnikaniebb.edupage.org.

Dohoda o WiFi

Mgr. Ľudmila Pantlíková