• Dôležitý oznam pre žiakov a rodičov!!!

• Vážení rodičia a žiaci,

Zákonný zástupca neplnoletého žiaka alebo plnoletý žiak zodpovedá za dodržiavanie hygienicko-epidemiologických opatrení pri príchode žiaka do školy a pri odchode žiaka zo školy (nosenie rúšok, dodržiavanie odstupov, dezinfekcia rúk v zmysle aktuálnych opatrení ÚVZ SR). Zabezpečí pre svoje dieťa každý deň dve rúška a papierové jednorazové vreckovky. Dodržiava pokyny riaditeľa školy, ktoré upravujú podmienky prevádzky konkrétnej školy do konca školského roku 2019/2020.
            Pri prvom nástupe žiaka do školy predkladá písomné vyhlásenie ( v prílohe) o tom, že žiak neprejavuje príznaky prenosného ochorenia a nemá nariadené karanténne opatrenie . V prípade, že u žiaka je podozrenie alebo potvrdené ochorenie na COVID_19, bezodkladne o tejto situácii informuje príslušného vyučujúceho a riaditeľa školy.
            Všetci žiaci sú povinní do 30.6.2020 prevziať si zo školských priestorov svoje osobné veci a potvrdiť uvedené svojím podpisom.
            Vysvedčenie sa žiakom odovzdáva dňa 30.6.2020
            Dôležité upozornenie: Aj v deň preberania vysvedčení alebo vyzdvihnutia si osobných vecí je nevyhnutné Vyhlásenie!

Oznam_a_vyhlasenie_COVID_19.pdf​​​​​​​

• Kontakty

• Spojená škola - Stredná odborná škola podnikania, Školská 7, 974 01 Banská Bystrica
        • Školská 7, 974 01 Banská Bystrica 97401 Banská Bystrica Slovakia