• O voľbách po voľbách!

• Ako voliť? Ako odlíšiť hoax od faktu? Odpovede na tieto otázky získali študenti končiacich ročníkov na interaktívnom workshope organizácie SEEDS, n.o.

Študenti si pod vedením skúsených lektorov vyskúšali tvorbu vlastnej politickej kampane, odpovedali na zvedavé otázky investigatívnych novinárov a na záver skonštatovali, že to bol zmysluplne strávený čas. Dôkazom sú slová jednej zo študentiek: Ďakujeme za to, že ste nás spojili!

Mgr. Kasalová

• Exkurzia v Múzeu holokaustu

• Pri výchove a vzdelávaní našich žiakov sa snažíme využívať rôzne metódy a formy práce. Jednou z nich bola aj exkurzia do Múzea holokaustu v Seredi. Exkurzie sa zúčastnili študenti II.CA a III. EP triedy. Prešli si priestormi koncentračného tábora a oboznámili sa s príbehmi odvážnych ľudí, ktorí tento tábor prežili. V očiach mnohých sa zaleskli slzy, z úst zazneli slová vďaky venované všetkým hrdinom.

Mgr. Kováčová, Mgr. Kasalová, Ing. Valová

• Kontakty

• Spojená škola - Stredná odborná škola podnikania, Školská 7, 974 01 Banská Bystrica
        • Školská 7, 974 01 Banská Bystrica 97401 Banská Bystrica Slovakia