• Naše slniečkové účelové cvičenie

• Za krásneho slnečného počasia žiaci z I.EP, I.FP, I.GP, II.EP, II.FP, III.EP a III.FP rozvíjali svoju fyzičku na našom prvom účelovom cvičení. Milo nás prekvapili prváci, nefrflali a šlapali o dušu. Turistickými chodníčkami sme vypochodovali až na urpínsku Vartovku, veď zdolať 300 výškových metrov nebola sranda, aj sme sa pri tom zapotili. Počas prestávok preverili svoje vedomosti z prvej pomoci, z civilnej ochrany, základov turistiky. Našou vychádzkou sme splnili do konca 10 000 krokov, tak nám napísali mobilíky.Prežili sme celkom fajn dopoludnie, upevňovali svoje zdravie a poznávali okolie nášho mesta. Všetkým žiakom ďakujeme za účasť a tešíme sa na ďalšie športové akcie.

Mgr. A. Kmeťová.

• Kontakty

• Spojená škola - Stredná odborná škola podnikania, Školská 7, 974 01 Banská Bystrica
        • Školská 7, 974 01 Banská Bystrica 97401 Banská Bystrica Slovakia