• Drahé mamy, milé tety, milé dámy!

Dvere kozmetického salónu Spojenej školy sú otvorené aj pre Vás. Príďte, a doslova na vlastnej koži zažite, aké šikovné sú Vaše deti.

Nechajte ich ošetriť Vám pleť španielskou kozmetikou či prírodnou kozmetikou z mŕtveho mora. Skúste povrchové alebo hĺbkové čistenie pleti, zábaly či masáže. Doprajte si krásne nechty, nechajte si spraviť obočie. Skúste zábaly, masky či rôzne peelingy.

Len príďte a spravte radosť nie len sebe, ale aj vašim deťom. Zverte sa im do rúk a aj takto ich podporte v tom, čo ich baví.

Služby kozmetického salónu:

• ošetrenie pleti -  španielska kozmetika Primavera Ainhoa, prírodná kozmetika Ibio a kozmetika z mŕtveho mora Kawar, bežné kozmetické úkony (povrchové čistenie, lymfodrenážne a aromaterapeutické čistenie, klasické masáže tváre a dekoltu, masáže rúk, mikromasáž očného okolia, bezbolestné hĺbkové čistenie pleti prístrojom Skin Scrubber, mikrodermabrázia, aplikácia kozmetických masiek a zábalov, chemický peeling Mezosystém podľa typu pleti, liftingové ošetrenie tváre ultrazvukom a žehličkou Maya),
            • ošetrenie tela – prístrojové ošetrenie celulitídy, celotelová depilácia (klasickými voskami a voskom Ital Wax),
            • ošetrenie nôh – mokrá pedikúra,
            • ošetrenie rúk – masáž rúk, parafínový zábal rúk, peeling rúk, masky na ruky, klasická manikúra, japonská manikúra, gélové a akrylové nechty,
            • farbenie obočia a rias, lashlifting

Cesta ku kráse je len jeden klik od teba ;)

• Neboj sa a študuj s nami

• S výberom budúceho povolania prichádza vždy veľa otázok. Nájdem si po škole prácu? Bude ma moja práca baviť? Uplatním sa?

Spojená škola v Banskej Bystrici ponúka na tieto otázky pár odpovedí. Ak sa zaujímate o krásu, líčenie či nechtový dizajn, tak je tu pre vás odbor kozmetik. Ak vás bavia pokusy, chémia či biológia, máme pre vás odbor biotechnológia a farmakológia. V oboch prípadoch sa nám podarilo vybudovať skvelé zázemie pre štúdium týchto odborov, vďaka ktorému vás bude baviť nielen škola, ale aj vaša budúca práca, v ktorej budete odborníkom. Ponúkame štúdium vo vynovenom kozmetickom salóne a vynovených laboratóriách (chemické a biologické laboratórium), ktoré sú vybavené novými prístrojmi a pomôckami pre žiakov, vďaka ktorým nezostáva štúdium len v rovine teoretickej, ale hlavne praktickej, kde sa žiaci učia vlastnou skúsenosťou pomocou moderných technológií.

Žijeme v neustále meniacej sa modernej dobe. Spojená škola sa snaží s touto dobou držať krok a prinášať žiakom len to najlepšie. Veríme, že sa naši žiaci vo svete nestratia, a že sa z nich stanú vyhľadávaní odborníci.

• Štastné a veselé Vianoce

• Milé dievčatá a milí chlapci zo školského internátu,

prajeme Vám,

aby Vaše sviatočné dni boli radostné, pohodové, nezabudnuteľné, bezvírusové a plné lásky.

Tešíme sa na Vás v novom roku 2021!

Vaše perfektné vychovávateľky

• Kontakty

• Spojená škola - Stredná odborná škola podnikania, Školská 7, 974 01 Banská Bystrica
        • Školská 7, 974 01 Banská Bystrica 97401 Banská Bystrica Slovakia